Sanasut 52-it naammassipput
Sanasut 40-t, qalipaasut arfineq-marluk ruujorilerisullu tallimat Sanaartornermik Ilinniarfimmi ukiormanna naammassipput.
Allattoq Louise M. Kleemann
Ilinniartut allagartartaartinneqarnerat Nuummi Sisimiunilu ippassaq nalliuttorsiutigineqarpoq. Sisimiuni sanasut 26-t , qalipaasut arfineq-marluk ruujorilerisullu tallimat allagartartaarput. Nuummi sanasut 14-it allagartartaarput;
Ateq: | Sungiusarfik: | Illoqarfik | Ilinniagaq | |
Michael Karlsen | Permagreen Grønland A/S | Narsaq | Maler | |
Kristoffer Lyberth | Malerfirmaet Kilime ApS | Nuussuaq | Maler | |
Aminnguaq Poulsen | Malerfirma Kiki | Nuuk | Maler | |
Dan Frederik Thomassen | Malerfirmaet Finn Møller ApS | Sisimiut | Maler | |
Dorthe Lyberth | Brøndum Grønland A/S | Sisimiut | Maler | |
Nukaaraq Kristian Juel | Tømrergården ApS | Narsaq | Maler | |
Severine Augustussen | Malermester Svend Lennert | Sisimiut | Maler | |
Eli Pike | Tunumi Entreprise A/S | Tasiilaq | Tømrer | |
Poul Erik Siegstad | Entreprenørfirma Gustav Hansen ApS | Sisimiut | Tømrer | |
Anders Larsen | Lynge og Jensen ApS | Aasiaat | Tømrer | |
Aputsiaq Jensen | Sannassisoq Ilulissa ApS | Ilulissat | Tømrer | |
Arne-Frederik Simonsen | Sambyg Kujataanni ApS | Qaqortoq | Tømrer | |
Hans Kristian Blytmann | Entreprenørfirmaet EMJ ApS | Aasiaat | Tømrer | |
Jacob Wæver | LEG-BYG | Ilulissat | Tømrer | |
Jan Clasen | Tømrermester Knud Pilemand | Ilulissat | Tømrer | |
Jens Karl Enoksen | Entreprenørfirma Gustav Hansen ApS | Sisimiut | Tømrer | |
Johannes Egede | Permagreen Narsaq | Narsaq | Tømrer | |
Johannes Tønnesen | Permagreen Grønland A/S | Maniitsoq | Tømrer | |
Kaugunaq Alataq | B.J. Entreprise A/S | Sisimiut | Tømrer | |
Kristian Olsen | Sambyg Kujataanni ApS | Qaqortoq | Tømrer | |
Kurt Poulsen | Permagreen Grønland A/S | Sisimiut | Tømrer | |
Lars Villadsen | Nørskov Gruppen ApS | Qaqortoq | Tømrer | |
Ludvig Willumsen | Permagreen Grønland A/S | Sisimiut | Tømrer | |
Marius Simonsen | Qaqortoq Entreprenørforretning ApS | Qaqortoq | Tømrer | |
Miki Petrussen | Sanasoq Namminersortoq | Qaqortoq | Tømrer | |
Nick Andreassen | Tømrervirksomhed Qisuk ApS | Sisimiut | Tømrer | |
Nikolai Grim | LASØ A/S Upernavik | Upernavik | Tømrer | |
Sofus Davidsen | Sanasoq Namminersortoq | Qaqortoq | Tømrer | |
Søren Berthelsen | Qaqortumi Sanasoq Møller | Qaqortoq | Tømrer | |
Saaja Josefsen | Sambyg Kujataanni ApS | Qaqortoq | Tømrer | |
Themothæus Kristoffersen | Qaqortoq Entreprenørforretning ApS | Qaqortoq | Tømrer | |
Thuinnguaq Andreassen | Sannassisoq Ilulissat ApS | Ilulissat | Tømrer | |
UvdloriaK' Lange | Permagreen Grønland A/S | Sisimiut | Tømrer | |
Angut Thorleifsen Davidsen | VVS Service Sisimiut A/S | Sisimiut | VVS | |
Ani Mikael Filemonsen | Brøndum Grønland A/S | Sisimiut | VVS | |
Ernertaaq Andreassen | Sisimiut VVS Teknik | Sisimiut | VVS | |
Sakkak Korneliussen | NAN VVS ApS | Nanortalik | VVS | |
Tønnes Olsen | Brøndum Grønland A/S | Sisimiut | VVS | |
Anda Johansen | Atcon Grønland ApS | Nuuk | Tømrer | |
Aputsiaq Davidsen | MT Højgaard Grønland ApS | Nuuk | Tømrer | |
Aqqalooraq Enoksen | Sanasugut | Nuuk | Tømrer | |
Gedion Andersen | RM Sanasoq | Nuuk | Tømrer | |
Hans Peter Bidstrup | Nattoralik Nuuk ApS | Nuussuaq | Tømrer | |
Mikael Bech | Sanasoq Nuuk ApS | Nuuk | Tømrer | |
Niels Eneqvist | Atcon Grønland A/S | Nuuk | Tømrer | |
Niels Platou | B.J. Entreprise A/S | Nuuk | Tømrer | |
Ole Frederik Fisker | Permagreen Grønland A/S | Nuuk | Tømrer | |
Rasmus Korneliussen | Sanasoq Nuuk ApS | Nuuk | Tømrer | |
Aron Jensen | Permagreen Grønland ApS | Nuuk | Tømrer | |
Jens Jørgen Jakobsen | Atcon Grønland A/S | Nuuk | Tømrer | |
Mads Svendsen | Atcon Grønland A/S | Nuuk | Tømrer | |
Ole Palle Sørensen | Atcon Grønland A/S | Nuuk | Tømrer |